Aromatická masáž
Aromatická masáž

Aromatická masáž provoní Vaše tělo

Aromatická masáž je druh relaxační masáže, při které je využíváno éterických olejů. Oleje jsou získávány za pomocí klasických a osvědčených metod, tzn. lisování a destinací pouze za studena. Typy olejů jsou vybírány podle masáže a zdravotních obtíží masírovaného. Aromatická masáž je vhodná při odbourávání celkového stresu a každodenních zátěží. Posiluje samotné tělo a imunitu, celkově zklidní Vaši psychiku, a také podporuje Vaše zdraví. Tato masáž ošetří kompletně celé tělo, včetně vlasových kořínků a prstů u nohou.

Celková aromatická masáž trvá kolem hodiny, někdy i hodinu a půl. Součástí masáže je příjemná relaxační hudba, která Vám má dopomoci k navození té správné atmosféry.

Při zdravotních potíží, kdy je počítáno, že tato masáž má dopomoci k uzdravení, je vhodná návštěva jedenkrát týdně.

Po skončení masáže je nutné dodržovat pitní režim, aby se veškeré škodlivé látky mohly z těla dostat co nejdříve ven. Také se mohou objevit menší bolesti hlavy či nevolnosti, které ale velmi rychle zmizí. Tyto příznaky se objevují velmi zřídka. Tělo se snaží vyrovnat se změnami, které byly způsobeny masáží. Záleží na každém těle, jak přijímá změny a vyrovnává se s nimi.

Tato masáž se nedoporučuje při infekční nemoci, či pokud máte horečky. Zákazník minimálně hodinu před masáží nesmí kouřit, pít a jíst.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro ženy
72%
pro muže
40%
zkušenosti
71%
relaxace
75%
náročné fyzicky
17%
nadšení
70%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.