Asia beauty masáž
Asia beauty masáž

Asia beauty masáž je mnohem víc než myslíte

Dopřejte si maximální odpočinek a relaxaci v jednom. Asia beauty je masáž, která celkově zklidní Vaše tělo. Jedná se o klasickou aroma masáž, která je spojena s inhalací aroma olejů s různými příměsi. Tato masáž má uklidňující účinky a uvolní Vaši mysl a tělo. Odstraní negativní energii a zbaví Vás stresu, který zažíváte v každodenním životě. Shon, stres i deprese dokáže již při jedné návštěvě tato masáž dokonale odstranit.

Při asia beauty masáži na Vás také čeká masáž obličeje a vlasové části. Uvolní Vám blokádu krční páteře a působí protistresově. Zábal vyhladí a zkrášlí pokožku, což ocení hlavně dámy. Při odchodu ze salonu budete vypadat vyrovnaně a odcházet budete s pocitem štěstí a uvolněnosti. Nechte o sebe pečovat jiný, když víte, že patří mezi opravdové profesionály

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
60%
strach
12%
štěstí
65%
náročné psychicky
8%
pro dospělé
90%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.