Bali masáž
Bali masáž

Indonéská Bali masáž probudí Vaše smysly

Bali masáž pochází z Indonésie a je praktikována již po několik staletí. Tato masáž se vyznačuje používáním speciálních masážních hmatů, olejíčků a svou plností energie a exotiky.

Právě díky speciálním hmatům Vás tato masáž přivede k relaxaci a odreagování se od všech povinností, které máte v běžném životě. Masáž Vás dostane do ráje naprostého uvolnění, odstraní stres a blahodárně působí na celkový organismus. Za pomocí olejů, většinou s kokosovou, květinovou, nebo aloe vera vůní masér/ka navodí relaxační atmosféru, při které se naprosto uvolníte a Vaše tělo společně s myslí bude relaxovat. Tyto oleje také působí na psychickou rovnováhu člověka.

Nemasírovaná část je zakryta lehkou neprůsvitnou látkou. Stydlivější návštěvníci si mohou ponechat spodní prádlo či plavky.

I u této masáže je velmi nutné mít dobrý zdravotní stav. Nedoporučují se návštěvy těhotným dívkám, osobám s infekčním onemocněním či se srdečními.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
84%
vzrušení
62%
radost
82%
relaxace
100%
pro dospělé
96%
pro seniory
78%
zkušenosti
78%
sebepoznání
79%
strach
15%
štěstí
82%
náročné fyzicky
9%

Tomáš Vaníček
vzrušení 73%
radost 82%
relaxace 100%
pro dospělé 100%
pro seniory 100%
nadšení 84%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.