Havajská masáž
Havajská masáž

Uklidňující havajská masáž pro všechny

Jak již samotný název napovídá, havajská masáž pochází z Havajských ostrovů. Blíže specifickým názvem: Lomi – Lomi, podle tradičního tance, využívá nejvíce pohyby předloktí a loktů. Samozřejmě se také nezapomíná na použití prstů a dlaní. Dříve tato masáž byla považována za velmi důležitou proceduru, která trvala i 4 dny. V dnešní době patři mezi léčebné masáže.

Tato masáž je specifická tím, že probíhá vleže na břiše a začíná se od nohou postupně k hlavě. Masážní prvky jsou obohaceny o masáž pomocí předloktí. Důležitou součástí je také rytmus, ve kterém je masáž prováděna. Pohyby maséra/ky je čistý, ladný a zcela jednoduchý.

Havajská masáž harmonizuje Vaše tělo, odstraňuje únavu a napomáhá detoxikaci organismu. Pomáhá uvolnit všechno Vaše svalstvo. Díky používání aromatických olejů a uklidňující hudby Vás masáž přenese do světa uvolnění a relaxace.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
88%
vzrušení
43%
náročné psychicky
7%
náročné fyzicky
2%
časově náročné
23%
pro dospělé
85%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.