Jávská masáž
Jávská masáž

Jávské masáži odolá jen málokdo

Jávská masáž vás alespoň na jeden den zbaví veškerých starostí, které máte. Díky této masáži se naprosto uvolníte a ztratíte pojem o čase. Až budete odcházet ze salonu po této masáži, nebudete myslet na nic jiného, než sama na sebe a na ten úžasný pocit, který máte v sobě. Před masáží na vás čeká šálek horkého čaje, který navodí správnou atmosféru. Atmosféru, kde vám přijde, že se zastavil čas a nic kolem vás neexistuje. Po vypití šálku čaje, se přesunete do šatny, kde již na vás čeká župan a jednorázové spodní prádlo. Při masáži se používají jemné teplé oleje, proto se doporučuje sundat veškeré šperky. Při vstupu do salonku, kde bude probíhat masáž, vás ovane exotická vůně. Místností prochází jemné cinkání zvonečků, což je základ pro indonéskou hudbu.

Masáž se začíná od chodidel, proto vám masér/ka omyje chodidla a následně je osuší. Pracuje se s každým prstem zvlášť. Masáž postupuje směrem nahoru, kde končí masáží obličeje a hlavy. Jávská masáž nejenom že uvolňuje vaše tělo, ale také podporuje spánek a je vhodná při nespavosti.

Této masáži by se měl vyhnout člověk, který má problémy s krevním tlakem nebo po nadměrné fyzické námaze. Masáž také není doporučována, pokud vás bolí svaly a máte horečku. Pokud toužíte po masáži, která je schopna vás přivést do naprostého snu a bude vám připadat, že létáte, je jávská masáž horkým adeptem.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro ženy
92%
pro muže
38%
náročné psychicky
12%
štěstí
83%
strach
12%
adrenalin
8%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.