Kokosová masáž
Kokosová masáž

Svěží kokosová masáž

Jak již samotný název napovídá, jedná se o masáž, při které se požívají kokosové olejíčky. Je tedy nutné, aby zájemce o tuto masáž nebyl alergický na používané oleje. Používají se pouze stoprocentní kokosové oleje a masáž provádí pouze zkušený terapeut. Díky používání těchto olejíčku, se zbavíte veškeré únavy a pocítíte uvolnění po celém vašem těle. Masáž je prováděna od kořínků vlasů až po samotné konečky prstů, kterým se masér věnuje jednotlivě. Na závěr masáže na vás ještě čeká kosmetická masáž obličeje, který zbaví pleť vrásek, nebo oddálí jejich vznik. K masáži obličeje se používá přírodní kolagen, díky kterému bude vaše pleť svěží a pružná.

Kokosová masáž, tak jako většina masáží, není vhodná pro osoby trpící kožními nemoci, nemoci kostí a rakovině. Tato masáž se také nedoporučuje těhotným ženám. Nechte hýčkat vaše tělo od zkušených profesionálů. Atmosféra s trochou exotiky vám dopomůže k naprostému uvolnění a relaxace. Dopřejte si osvěžení v dnešním uspěchaném světě. I pár minut vám změní pohled na svět.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro dospělé
100%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
zkušenosti
80%
nespoutanost
77%
vzrušení
32%
nadšení
60%
náročné psychicky
0%
náročné fyzicky
8%
časově náročné
40%

Michaela Jeřábková
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro dospělé 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.