Kolagenová masáž
Kolagenová masáž

Zregenerujte své tělo kolagenovou masáží

Zažijte pocit nespoutanosti a odpočinku. Ošetření s kolagenem a pšeničními proteiny patří mezi jedinečné ošetření, které využívá molekuly mořského kolagenu. Tyto molekuly mají okamžitý vyhlazující efekt. Díky nim se tak vyhladí jemné linky a vrásky, které se vytvořili na Vaší pleti. Již vzniklé vrásky redukuje a předchází tvorbě novým. Pleť je poté svěžejší, vyživená a regenerovaná. Masáž pomocí kolagenu dopomáhá pokožce být rozjasněná a hydratovaná. Vrací Vaši pokožce mládí a pružnost.

Tato masáž je vhodná pro pokožku poškozenou sluncem, dehydratovanou pleť či pro citlivou pleť. Čeká na Vás čistící masáž, peeling, který zbaví tělo všech odumřených buněk a relaxační masáž. Na závěr Vám masér nezapomene aplikovat krém pro dosažení lepších účinků. Hýčkejte své tělo a dopřejte mu jen to nejlepší pomocí kolagenové masáže.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
92%
náročné fyzicky
6%
pro ženy
100%
pro muže
100%
pro dospělé
95%
nadšení
78%
vzrušení
34%
náročné psychicky
6%

Kaplin
pro dospělé 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
náročné fyzicky 5%
relaxace 99%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.