Mangová masáž
Mangová masáž

Mangová masáž pročistí Vaše tělo

Mango je ovoce, které nejen posiluje imunitu, ale také čistí a omlazuje Vaše tělo. Obsahuje vitamin C a E a také beta karoten. Všechny zmíněné vitamíny jsou základem pro správné fungování imunitního systému. Mango také posiluje imunitní systém a preventivně působí proti infekcím a nachlazení, uklidňuje nervy a dodává celkovou energii Vašemu tělu.

Mangová masáž je příjemná procedura, která je plná svěžesti a ovocné vůně. Při této masáži na Vás čeká nejprve peeling, který je na bázi oleje a soli s přídavkem měsíčku lékařského. Tento peeling příjemně prokrví Vaše tělo a budete se cítit svěže. Tento peeling je vhodný pro suchou a šupinatou pokožku. Dále následuje samotná masáž pomocí mangového olejíčku. Tato masáž vyčistí póry a přispívá k celkovému vylučování toxinů.

Vůně manga na Vás bude působit antistresově a uvolněně. Je vhodná zejména při psychickém a fyzickém uvolnění. Při odchodu bude Vaše pokožka dokonale vláčná a hydratovaná.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
bezmocnost
11%
štěstí
80%
vzrušení
18%
relaxace
83%
náročné psychicky
16%
zkušenosti
65%
pro ženy
76%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.