Masáž arabskou kávou
Masáž arabskou kávou

Masáž arabskou kávou ocení milovníci tohoto moku

Kávu všichni známe jako horký nápoj plný kofeinu podporující funkčnost organismu, tedy srdeční činnost a zvýšení krevního tlaku. Je vyrobena z pražených semen kávovníků. Silná vůně a černá barva ji nejvíce charakterizují. Káva se pije na několik způsobů, avšak arabský rituál zakazuje odmítnutí nabízené kávy. Káva se vždy musí přijmout, a to i v případě, že kávu nepijete. Odmítnout se může až další nabídnutí. Pokud tedy host už o další kávu nestojí, položí šálek dnem vzhůru nebo na stranu.
 
Avšak arabskou kávu si nemusíte vychutnávat pouze v šálku. Nyní také její blahodárné účinky můžete využít při masáži. Při masáži arabskou kávou se naprosto uvolníte, odpočinete si a přenesete se do světa plného vůně kávy. Masáž prospěje také Vaší pokožce. Začíná se peelingem s arabskou kávou, který zbaví tělo nečistot a odumřelých buněk. Následuje zábal celého těla, samotná masáž mandlovým olejem a samozřejmě se nezapomíná ani na ošetření obličeje. Pro milovníky kávy je tato masáž jasnou volbou.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
bezmocnost
13%
pocit moci
11%
nadšení
81%
vzrušení
39%
zkušenosti
68%
relaxace
73%
pro ženy
85%
pro muže
43%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.