Masáž golfovými míčky
Masáž golfovými míčky

Originální masáž golfovými míčky zaujme každého

Jedinečná masáž, která je prováděna golfovými míčky. Není určena pouze pro milovníky golfu, ale i pro ostatní, kteří by rádi zažili něco unikátního a jedinečného. K masáži se používají nahřáté golfové míčky a horký olejíček. Tato masáž se zaměřuje nejen na masírování zad, ramen a chodidel, což jsou problémové partie při hraní golfu, ale působí také na tělo jako na celek. Masáž golfovými míčky předchází zdravotním problémům vašeho těla.

Masáž je také doplňovány masírováním prstů nebo loktů. Golfové míčky se používají především v problémových partiích, kde je nutné se dostat hlouběji a intenzivněji než do ostatních částí těla. Masáž golfovými míčky není vhodná při kožních nemocech nebo vysokém krevním tlaku. Před samotnou masáží je vhodné zkonzultovat váš zdravotní stav s masérem. Masáž golfovými míčky je vhodná pro všechny nadšence originálních masáží.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
56%
štěstí
71%
náročné fyzicky
0%
náročné psychicky
8%
pro dospělé
84%
pro seniory
58%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.