Masáž horkou čokoládou
Masáž horkou čokoládou

Sladké hýčkání v podobě masáže horkou čokoládou

Mnoho lidí ve světě má čokoládu spojenou s výbornou chutí či s významem sladké neřesti. Ovšem vždy tomu tak být nemusí. Účinky čokolády byly známy již před 2 000 lety. V této době se již vědělo, že čokoláda má prospěšné účinky na celkové fungování těla a pomáhá odbourávat stres.

Při čokoládové masáži si užijete nejen mnoho čokolády na svém těle, ale zbavíte se také stresu a zkrášlíte své tělo. Tato masáž je vhodná proti celulitidě i ztuhlým svalům.

Masáž horkou čokoládou je luxusní procedura, která napomáhá omlazovat vaši pokožku a nastoluje velmi dobrou náladu. Čokoláda dokáže v mozku stimulovat tvorbu dopaminu, což je chemická látka, díky které působí přenos impulsů, a uvolňuje tzv. “štěstí“.  Tím dokáže z těla odplavit veškeré toxické látky a velmi příjemně ho navnadit.

Tuto masáž si mohou dopřát nejen lidé, kteří se cítí unaveni a ve stresu, ale i ti, kteří se rádi příjemně uvolní a chtějí načerpat novou energii. Horká čokoládová masáž dostane do těla vitamíny, které působí proti stresu, špatné náladě a jako bonus vám zjemní a vyživí pokožku.

Aby byla masáž dokonalá, jako bonus vám masér, po absolvování masáže, přinese šálek horké čokolády, abyste si ji naprosto užili.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
46%
nadšení
70%
relaxace
81%
adrenalin
23%
náročné fyzicky
14%
pro ženy
81%
pro muže
20%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.