Masáž horkým voskem
Masáž horkým voskem

Blahodárné účinky masáže horkým voskem

Nemusíte se bát, že masáž horkým voskem je nějak bolestivá či nepříjemná, spíše naopak. Tato masáž má blahodárné účinky na Vaše tělo. Vaše pokožka bude jemnější, pružnější a masáž zabraňuje tvorbě vrásek. Masáž má největší kontrast v chladném počasí, kdy Vás teplý vosk příjemně prohřeje a Vy se tak budete cítit uvolněně.

K masáži nejsou používané běžné svíčky, které si můžete koupit v obchodě. K masáži horkým voskem se používají jedině speciálně vytvořené svíčky, které jsou k této činnosti určeny. Jsou vyrobeny pouze z přírodních aromatických rostlinných olejů. Tyto oleje dodávají pleti vlhkost, výživu a celkově ji rozzáří. Svíčky jsou hypoalergenní.

Po zapálení svíčky se nechá olej rozpustit do teplého masážního oleje a poté se může použít na kůži. Před masáží je proveden peeling, který zbaví kůži veškerých nečistot a odumřelých buněk. Poté následuje samotná masáž. Masáž je vhodná i pro sportovce na uvolnění a regeneraci svalů a ozdravění pokožky.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
16%
nadšení
67%
radost
82%
relaxace
92%
náročné psychicky
9%
náročné fyzicky
13%
pro dospělé
89%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.