Masáž kokosový sen
Masáž kokosový sen

Masáž kokosový sen je více než realita

Kokosový sen zhydratuje vaši pokožku do hloubky a pomůže k hojení a odstraňování jizev, včetně pigmentových skvrn a vrásek. Celkově působí na stárnutí těla. Před samotnou masáží na vás čeká celkové očištění těla pomocí kokosového peelingu. Peeling odstraní z kůže veškeré odumřelé buňky a celkově prokrví vaše tělo. Zároveň má omlazující účinky, urychluje výstavbu nové tkáně, která je zdravější. Díky kokosovému peelingu bude vaše tělo vyživeno a hluboce hydratováno. Až masér/ka skončí s peelingem, relaxujete na lůžku a díky teplým ručníkům, které z těla smyjí peelingu, nemusíte odcházet do sprchy.

Dále následuje olejová masáž, která je prováděna stoprocentním kokosovým olejíčkem. Kokosový olej se používá pro své blahodárné účinky. Nejenže hydratuje pokožku, ale také se nechá lehce vstřebat a pokožku zvláčňuje. Kokosový sen je vhodný, pokud se chcete uvolnit a zhydratovat vaše tělo.
 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
9%
štěstí
76%
vzrušení
42%
náročné psychicky
8%
relaxace
92%
zkušenosti
60%
pro ženy
82%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.