Masáž konopným olejem
Masáž konopným olejem

Léčebná masáž konopným olejem

Masážní konopný olej je výborný pomocník k léčbě nejen vašeho těla, ale také k léčbě duše.  Je vhodný k relaxační, ale i k regenerační masáži. Z těla odplaví škodlivé látky a podporuje správné fungování imunitního systému. Po použití konopného oleje se tělo lépe vypořádává se stresem,  ztuhlými svaly nebo také dokonce odbourává příčiny vzniku celulitidy. Konopný olej také napomáhá k prokrvování studených končetin. Konopný olej obsahuje čistý konopný olej s přídavkem panenského slunečnicového oleje. Další složkou konopného oleje je kvalitní éterický oleje a v neposlední řadě vitamin E. Tato dokonalá kombinace zaručuje příjemný pocit při masáži, společně s nezapomenutelným zážitkem.

Konopný olej se velmi rychle vstřebává do kůže a jeho nejviditelnější charakteristika je zelená barva. Dále ho také může prozradit aromatická vůně po oříškách. Masáž konopným olejem přináší všestranné využití. Zbaví vás stresu a bolestí zad, šíje a studených nohou. Masáž je velmi aromatická a uvolňující. Jestli se řadíte mezi lidi, co potřebují stihnout více věcí během chvilky, je tato masáž tím správným výběrem.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zkušenosti
78%
relaxace
82%
časově náročné
36%
náročné fyzicky
22%
mrazení
16%
štěstí
41%
nadšení
74%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.