Masáž kouzlo doteku
Masáž kouzlo doteku

Masáž kouzlo doteku přináší svět relaxace a uvolnění

Masáž kouzlo doteků je příjemná pro ty, kteří mají rádi například laskaní ve vlasech, masáže plné vůní a jemných doteků. Přijďte si dopřát jemnou masáž, při které se Vám udělá mráz na zádech. Každý z nás je citlivý na jiném místě, proto je možné si při této masáž určit, kterým místům bude věnována pozornost, a kterým nikoliv. Kouzlo doteku je také relaxační masáž, při které si odpočinete, nikoliv masáž, při které se celou dobu budete jen smát, a budou Vám dotyky maséra nepříjemné.

Masáž probíhá za pomocí několika pomůcek, mezi které patří například šátky či peříčka. Drbání a lechtání je také pomocí bříšek prstů či nehtů. Terapeutky, které masáž provádějí, Vás přivedou do světa bez starostí a problémů. Tato masáž je vhodná pro odpočinek, zvyšuje imunitu a obranyschopnost organismu. Pomůže Vám odbourat stres a celkové zlepší Vaší náladu. Při odchodu ze salonu se budete cítit svěží a plni energie.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro seniory
88%
pro ženy
100%
pro muže
100%
pro dospělé
100%
štěstí
82%
vzrušení
32%
náročné fyzicky
2%

Drahomíra Hubáčková
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
pro dospělé 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.