Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny bojuje proti stresu

Masáž lávovými kameny patří mezi skupinu masáží, které jsou relaxační a pomáhají odbourávat každodenní stres. Lávové kameny se zahřívají a díky jejich teplu vznikají uklidňující účinky. Lávové kameny dokážou přivodit stav relaxace o mnoho rychleji než samotné masírování. Kameny jsou namočené v exotickém aromatickém oleji, a poté se přikládají na bolavá místa na těle. Díky teplu, které jde z lávových kamenů, se dostavují zklidňující účinky na nervová zakončení.

Během masáži lávovými kameny se klient maximálně uvolní a dostává se do stavu relaxace, která někdy může končit i samotným spánkem. Hlavním účelem zahřívání a ochlazování pomocí lávových kamenů je takový, že se uvolní z tkání v těle toxiny, aniž by docházelo k nadměrné stimulaci nervového systému. Hlavním smyslem masáže pomocí lávovými kameny je také správné prokrvení, ke kterému dochází během této procedury. Masáž lávovými kameny patří mezi jedny z nejstarších relaxačních masáží vůbec a je provozována již přes tři tisíce let. Po absolvování masáže by klient měl odcházet s blahem nejen v těle, ale také na duši. Mel by cítit celkové posílení a zvýšení výkonnosti. Vyzkoušejte si sami, jaké blahodárné účinky má tato masáž, a nebudete litovat.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
67%
nadšení
52%
časově náročné
54%
náročné fyzicky
12%
relaxace
74%
zkušenosti
59%
pro ženy
84%
pro muže
15%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.