Masáž medem
Masáž medem

Provoněná medová masáž

Medová masáž vás zbaví všech škodlivých látek v těle, převážně těch kolem páteře. Klient se po masáži cítí jako znovuzrozený. Med osladí nejen vaše tělo, ale také pleť a celý váš život. Po medové masáži se pokožka bude cítit jemnější, hebčí a jako nová. Medová masáž, již podle názvu, se provádí pomocí medu a speciálních masérských hmatů. Nejdříve vám masér/ka provede medový peeling, kterým odstraní všechny mrtvé buňky pokožky. Po peelingu následuje samotná masáž. Medová masáž se provádí na zádech klienta, kde bývá nejvíce škodlivých látek. Dále se také může provádět na stehnech, hýždích či kolenech.

Závěrem masáže přichází ještě masáž obličeje včetně pokožky hlavy. Po absolvování masáže se klient cítí uvolněně, příjemně, a také částečně unaven. Medová masáž se nedoporučuje při vysokém tlaku, horečce nebo rakovině. Na začátků každé masáže je vhodné se zeptat na používané oleje a jejich složení, aby nevznikla alergie. Masáž také není vhodná pro ženy v období těhotenství. Jestli toužíte po sladké masáži, které vás zbaví stresu a očistí vaše tělo, určitě vyzkoušejte tuto masáž. 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
22%
vzrušení
52%
náročné psychicky
13%
náročné fyzicky
7%
relaxace
80%
zkušenosti
69%
pro dospělé
89%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.