Masáž skořicový zázrak
Masáž skořicový zázrak

Masáž skořicový zázrak nabízí víc než jen relaxační chvíle

Masáž skořicovým olejem neboli skořicový zázrak, je jedna z procedur, která vám napomůže k vytvarování vaši vysněné postavy. Také zabraňuje vznik celulitidy. Při této masáži se masér/ka věnuje převážně nohám, zádům a hýždím. K masáži používá skořicový olejíček, který je zahřátý.  Teplý olejíček způsobuje prohřátí tkání a celkové pokožky. Tím, že masáž skořicovým olejem rozšiřuje cévy, odbourává tukové tkáně.

Masáž probíhá tak, že klient je namasírovaný skořicovým olejíčkem a problémové partie se zabalí.  Pod zábalem tak vzniká teplo, které radikálně pomáhá k dokonalejšímu účinku. Poté se nechá zábal působit několik minut. Zábal působí na zmenšování objemu stehen a zadečku. Skořice také podporuje prokrvení pokožky a její prohřátí. Masáž není vhodná při zánětlivých onemocnění kůže, v těhotenství a při problémech s krevním tlakem. Před masáží je vhodné s terapeutem probrat možné alergenní účinky. Pokud byste rádi viděli, jak ubývají přebytečná kila, rozhodně vyzkoušejte skořicovou masáž, která vám překvapí pouze příjemně.

 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
11%
nadšení
68%
relaxace
87%
náročné fyzicky
12%
časově náročné
46%
zkušenosti
71%
pro ženy
89%
pro muže
57%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.