Mušličková masáž
Mušličková masáž

Mušličková masáž s nádechem letní dovolené

Moře, Slunce, horký písek, šumění moře a pohoda. Připomeňte si alespoň z části, jaké je to být na dovolené. Využijte masáž, kde se využívají mušličky. Mušle, někdy také nazývané lastury, představují původně dvoudílnou schránku mlžů. Díky vlnám a nárazům v moři se tyto dvoudílné lastury rozpůlí a na břeh vyplují jako jednodílné mušle, tak jak je zná většina lidí. Barva, velikost a zakulacení mušlí je různorodé.

Pokud zrovna nemáte možnost se dostat za hranice státu, ale rádi byste měli pocit naprostého uvolnění a relaxu, tak jako když jste na pláži, neváhejte vyzkoušet masáž pomocí mušliček. Při této masáži se dostatečně uvolníte a díky zahřátým mušlím, které Vám budou přikládány na tělo, se Vám zrychlí metabolismus i krevní oběh. Tato mušličková masáž uvolňuje také ztuhlé svalstvo a energické bloky v těle.

I když tato masáž zcela nenahradí dovolenou u moře, je ideálním zklidňujícím účinkem, aby si člověk mohl zcela odpočinout a zarelaxovat.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
75%
vzrušení
13%
náročné fyzicky
17%
relaxace
77%
zkušenosti
85%
pro dospělé
88%
pro seniory
68%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.