Ošetření Terraké
Ošetření Terraké

Ošetření Terraké podlehne opravdu každý

Slovo terraké bylo převzato z francouzského slova terraqué, což znamená „stvořen ze země a vody.“ Planeta Země vznikla zhruba před pěti miliardami lety. Za pomocí vzduchu a světla vznikla vegetace, která byla první známkou života. Země, voda, vzduch a život rostlin se považují za síly Země. Díky nim vzniklo mikroklima, které umožnilo samotný život na Zemi.
 
Ošetření Terraké je také inspirováno těmito živly. Masáž je smysluplná a odpoutá Vás od normálního života, plného stresu a shonu. Zažijete znovuzrození a Vaše tělo bude očištěno. Masér dokáže probudit všechny Vaše smysly a prožijete spojení s přírodou. Při masáži na Vás čeká relaxační masáž aromatickým olejem společně s dešťovými paličkami, které vyženou z těla všechnu negativní energii. Zábal působí proti stresu a odreagování Vaší mysli. Zažijete také vodní lázeň, která nabízí uvolnění a hydrataci Vaší pokožky. Součástí je také peeling, která zbaví těla odumřelých buněk a pokožku jemně vyčistí. Nechte na své tělo a mysl působit přírodní živly, které dopomohly ke stvoření života.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
61%
vzrušení
31%
adrenalin
11%
relaxace
86%
náročné fyzicky
11%
pro muže
72%
pro ženy
92%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.