Relaxační masáž
Relaxační masáž

Naprosté uvolnění pomocí relaxační masáže

V dnešní době, kdy každý někam neustále spěchá, si člověk těžko najde čas sám na sebe. I půl hodina vám může zpříjemnit několik dalších dní nejen v práci, ale i v osobním životě.

Díky relaxační masáži, která vás zbaví nejen stresu a napjetí, si na chvíli odpočinete od povinností a příjemně nabudí vaše tělo. Relaxační masáž patří mezi masáže, u kterých stačí i třicet minut a člověk se cítí jako znovuzrozený. Tato masáž ve vás navodí rovnováhu harmonie a klidu. Zcela uvolní vaše tělo i mysl. Díky shonu, který skoro každý den prožíváte, je vaše tělo oslabené a unavené. Po čase se mohou objevit bolesti zad a šíje. Proto je tato masáž doporučuje lidem, kteří nemají moc času, ale chtějí pečovat o své tělo a celkové zdraví.

Při masáži si nejen krásně odpočinete a naberete nových sil, ale také se tělo zbaví všech škodlivých látek. Relaxační masáž působí okamžitě a jednorázově. Doporučuje se lidem nejen s vysokou pracovní vytížeností, ale také po sportu, tréninku či jen pro pocit odpočinku. Tato masáž je brána také jako léčebná. Pomáhá ležícím lidem po úrazech se svalstvem a dopomáhá k jejich utužování.

Je vhodná jako doplněk ke všem typům sportům. Je prospěšná nejen pro svalstvo, ale i pro klouby a ostatní orgánové systémy. Zároveň prokrví kůži a zpomalí tvorbu příčin stárnutí.

Při masáži je užíváno speciálních masážních olejíčků, proto je vhodné si veškeré šperky nechat doma. Části těla, která nejsou masírována, jsou samozřejmě zakryta prostěradlem.

Po provedení masáže, je vhodné dodržovat pitný režim. Díky relaxační masáži se tělo zbaví škodlivých látek, které se ven z těla dostanou díky dodržování pitného režimu.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
12%
nadšení
61%
radost
57%
relaxace
87%
náročné fyzicky
7%
pro dospělé
96%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.