Soap dream masáž
Soap dream masáž

Soap dream masáž uvolní Vaše smysly i tělo

Soap dream. Mnoho lidí není schopno si pod tímto termínem vůbec něco představit. Pod tímto termínem se ale schovává velmi příjemná masáž, která pročistí nejen Vaši pokožku, ale také Vaši mysl. Masáž soap dream je vhodné podstoupit zejména po zimním období, kdy dodá tělu ztracenou energii, sílu a tělo celkově očistí. Tato masáž má také regenerační a omlazující účinky. Po aplikování této masáže bude Vaše pokožka dokonale jemná, čistá a hydratovaná.
 
Masáž začíná nahřátím v infrasauně, poté následuje peeling, který jemně a dokonale očistí Vaši pokožku a zbaví jí všech odumřelých buněk. Po peelingu masér přechází k masáži pomocí váčků, které jsou naplněné himálajskými kamínky. Tyto kamínky jsou předehřáté v páře, aby jejich přiložení na Vaše tělo příjemné. Nakonec Vás čeká samotná masáž, které díky prohřátí těla je účinnější a příjemnější. Nechte se hýčkat tím nejlepším, zasloužíte si to.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
81%
strach
14%
relaxace
83%
náročné fyzicky
12%
zkušenosti
75%
pro seniory
41%
pro dospělé
82%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.