Tantra masáž
Tantra masáž

Tantra masáž - dveře do světa intimity

Díky smyslným dotekům maséra/ky, které jsou základem při tantra masáži, je navozená správná atmosféra. Tantra masáž je někdy používaná jako předehra před samotným sexem Snaží se dávat větší rozmach o tom, co je to intimita.

Tantra masáž se od ostatních masáží liší tím, že žádné místo na těle při masáži není vynecháno, ani intimní místa. Pokud je ale masírovanému masírování jakékoliv části nepříjemné, je nutné to sdělit masérovi a on přejde na jinou část. Tantrická masáž se liší již v začátcích masírování. Na začátku si masírovaný lehne nahý na lůžko a nechá se unést do jiné dimenze. Masér/ka má na sobě pouze lehký šál. Tantra masáž využívá nejen doteků, ale také smyslného hlazení dlaní či šátkem. Při masírování, jak již bylo zmíněno, nejsou vynechána žádná místa na těle. Je prováděna i vnitřní masáž, která většinou končí samotným vyvrcholením. Poté masér/ka odchází z místnosti a dává Vám prostor pro vydechnutí a zklidnění celého těla. Závěrem je samozřejmostí sprcha.

Tantra  masáž se více zaměřuje na energetické a hladivé způsoby než na namasírování samotných svalů. Tantra masáž se ve větších případech neprovádí individuálně, ale společně se svým partnerem či partnerkou.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
54%
vzrušení
84%
relaxace
89%
náročné psychicky
17%
pro muže
100%
pro ženy
100%
nespoutanost
75%
štěstí
61%
bezmocnost
26%
mrazení
14%
zkušenosti
72%

Stepi
vzrušení 79%
relaxace 87%
náročné psychicky 23%
pro muže 100%
pro ženy 100%
strach 82%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.