Tkáňová masáž
Tkáňová masáž

Tkáňová masáž Vás zbaví bolestí a stresu

Odpočinek, relaxování, uvolnění a zbavení se stresu. To vše nabízí hloubková tkáňová masáž, která se věnuje jednotlivým částím těla. Pokud byste u této masáže hledali různé aromatické olejíčky, žádné nenajdete. K této masáži se používají pouze podpůrné kapky, které působí do hloubky na pojivé tkáně, kde působí na tvorbu celulitidy a zadržování vody. Masáž má také relaxační účinky, které působí na najaté a přetažené svalstvo. Ovšem hlavním cílem tkáňové masáže je oddělení svalových vláken a uvolnit toxiny a škodlivé látky, které se v těle nahromadily.
 
Při návštěvě této masáže na Vás čeká terapeut, který Vás seznámí s celým průběhem této masáže. Masáž bude doprovázena příjemnou a relaxační hudbou, která dodá celé masáži příjemnou atmosféru. Nenechávejte své tělo bez péče, nechte ať se o něj postarají opravdoví odborníci.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
100%
náročné fyzicky
0%
náročné psychicky
8%
časově náročné
12%
pro seniory
97%
pro ženy
100%
pro muže
100%
sebepoznání
58%
nespoutanost
71%

Vojin
náročné fyzicky 0%
náročné psychicky 6%
časově náročné 12%
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
relaxace 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.